KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 11434103
nr 1143 4103
Pastell
Gösta Larsson, Maxim, signerad och daterad, 33x26
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 november 2017
kl 19:07:04
350 kr